PETKIT Automatic Cat Litter Box | Pura MAX 2 | 480 x 480 x 520 cm | White
- TootjadPETKIT
- Mudel: P9902 2
- Saadavus: 10
-
541€
PETKIT Automatic Cat Litter Box | Pura MAX 2 | 480 x 480 x 520 cm | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Suitable for cats |
| Gross depth (mm) | 650 mm |
| Gross height (mm) | 610 mm |
| Gross weight | 13 kg |
| Gross width (mm) | 656 mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 480 x 480 x 520 cm |
| Muud funktsioonid | The elastic edge will be fully stuck into the groove of the cylinder after installation |
| Net weight | 12.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | PETKIT |
| Producer product family | Automatic Cat Litter Box |
| Producer product name | Pura MAX 2 |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.260104 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: petkit automatic cat litter box pura max 2 480 x 480 x 520 cm white, p9902 2, petkit, lemmikloomatarbed











